Logo
Bu sayfayı yazdır

HKT Hareketli Kablo Taşıyıcı

ağır acık seri ağır acık seri

Ürün kalitesini en üst düzeyde tutan hareketli kablo taşıyıcı firmamız, aldığı sertifikalarla üretim aşamalarındaki titizliğini kanıtlamış ve uygunluk sertifikaları ile global düzeyde güvenle kullanılan bir marka haline gelmiştir.

Firma, dünya çapındaki satış noktaları, zamanında teslim ve teknik destek hizmetleri ile müşteri odaklı çalışma prensibiyle ilerlemeye, yenilikleri takip ederek kendini sürekli olarak güncellemeye devam etmektedir.

HKT Haraketli kablo taşıyıcı 15'lik hafif seri - açık seri hareketli kablo kanalı. Kıvrılma yarı çapı 50 olan maximum kablo çapı 13 mm olan 15'lik hafif seri hareketli kablo kanalı için istediğiniz renkte tapa rengi seçebilirsiniz. Hareketli kablo taşıyıcı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

HKT Hareketli Kablo Taşıyıcı 20'lik hafif seri, açık kablo kanalları. 50 - 75 - 100 Kıvrılma yarı çapı olan maximum kablo çapı 18 mm olan 20'lik hafif seri hareketli kablo kanalı için istediğiniz renkte tapa rengi seçebilirsiniz.

HKT Hareketli kablo kanalları %100 yerli üretimdir. Hareketli kablo taşıyıcı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

HKT Hareketli Kablo Taşıyıcı 30'luk orta seri, açık kablo taşıma sistemleri. 50 - 70 - 75 - 100 Kıvrılma yarı çapı ve maximum kablo çapı 28 mm olan 30'luk orta seri hareketli kablo kanalı için istediğiniz renkte tapa rengi seçebilirsiniz.

HKT Hareketli kablo taşıma sistemleri %100 yerli üretimdir. Hareketli kablo taşıyıcı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

HKT Hareketli Kablo Taşıyıcı 40'lık ağır seri, açık kablo taşıyıcıları. 75 - 100 - 125 - 150 - 200 - 250 Kıvrılma yarı çapı ve maximum kablo çapı 35 mm olan 40'lık ağır seri hareketli kablo taşıyıcısı için istediğiniz renkte tapa rengi seçebilirsiniz.

HKT Hareketli kablo taşıyıcıları %100 yerli üretimdir. Hareketli kablo taşıyıcı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

HKT Hareketli Kablo Taşıyıcı 60'lık ağır seri, açık kablo kanalı. 150 - 200 - 250 Kıvrılma yarı çapı ve maximum kablo çapı 55 mm olan 60'lık ağır seri hareketli kablo kanalları için istediğiniz renkte tapa rengi seçebilirsiniz.

HKT Hareketli kablo kanalı %100 yerli üretimdir. Hareketli kablo taşıyıcı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

Resim Galerisi